SPRZĘT KOMPUTEROWY


Serwis, utrzymanie, modernizacje.
Serwis komputerów i pozostałego sprzętu komputerowego, w tym przeglądy okresowe i modernizacje.

SZKOLENIA - CONSULTING


Szkolenia pracowników
Kompleksowe szkolenia dla firm z obsługi wdrażanych przez nas rozwiązań systemowych oraz sprzętowych.

Consulting
Doradztwo w zakresie doboru sprzętu, oprogramowania, oraz rozwiązań systemowych.

OPROGRAMOWANIE


Instalacja, administracja, integracja, odzyskiwanie danych

SIECI KOMPUTEROWE


Projekty, realizacje, utrzymanie, administracja.

BEZPIECZEŃSTWO DANYCH


Odwirusowywanie, systemy antywirusowe-instalacja, systemy kopii zapasowych, odzyskiwanie danych

Oferta

RODO, Sprzęt komputerowy. Szkolenia, consulting, Oprogramowanie, Sieci komputerowe, Bezpieczeństwo danych, Kasy fiskalne

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą skierowaną do małych i dużych firm oraz osób prywatnych z terenu Poznania i Wielkopolski. Nasza oferta jest dostosowywana indywidualnie dla każdego Klienta. Stawiamy na długoterminową współpracę, jak również wykonujemy usługi jednostkowo.
Większość usług wykonujemy na miejscu u Klienta (dojazd na terenie Poznania w cenie usługi).
Działamy kompleksowo, nasi Klienci otrzymują wsparcie w zakresie doradztwa, zakupu, montażu i instalacji oraz uruchomienia w następujących obszarach usług:
Sprzęt komputerowy
Oferujemy pełną gamę usług w zakresie naprawy, optymalizacji, konfiguracji, instalacji i rozbudowy sprzętu komputerowego i podzespołów.
Naprawy komputerów obejmują diagnozę usterki, naprawę lub wymianę uszkodzonego podzespołu, jego instalację i uruchomienie.
Modernizacje systemu komputerowego to zidentyfikowanie potrzeb, dobór odpowiedniego sprzętu, jego instalacja i uruchomienie.
Konserwacje polegają na czyszczeniu układów chłodzenia oraz wnętrza komputera i napędów, weryfikacji okablowania i połączeń wewnątrz i na zewnątrz komputera.

Szkolenia, Consulting
Zajmujemy się doradztwem informatycznym w zakresie:
 • doboru sprzętu do rozbudowy już istniejącej infrastruktury lub jej modernizacji. W tym także w zakresie doboru optymalnych urządzeń do Państwa potrzeb,
 • doboru oprogramowania dopasowanego do Państwa wymagań i oczekiwań,
 • doboru ochrony antywirusowej,
 • doboru sposobu wykonywania archiwizacji Państwa plików,
 • unikania problemów informatycznych w przyszłości.
Dodatkowo wspieramy Klientów w zakresie zakupu nowego oraz ulepszenia już istniejącego, sprzętu i oprogramowania. Nasi Klienci nie pozostają sami z nowym oprogramowaniem i sprzętem.
Zapewniamy szkolenia z obsługi instalowanego przez nas sprzętu oraz wdrażanego oprogramowania. Szkolenia obejmują podstawową obsługę (na poziomie zwykłego użytkownika). Na życzenie Klienta zapewniamy szkolenia na szczeblu administracyjnym urządzeń. Szkolenia odbywają na sprzęcie i w środowisku Klienta, dzięki czemu istnieje możliwość zapoznania się z pracą urządzenia w warunkach codziennej pracy.

Oprogramowanie
Oferujemy instalację i aktualizację oprogramowania na komputerach stacjonarnych i przenośnych. W tym zakresie oferujemy Państwu szeroki zakres usług obejmujący między innymi:
 • instalacje, reinstalacje, diagnozę problemów i naprawy oraz aktualizacje systemów operacyjnych z zachowaniem danych znajdujących się na dyskach,
 • instalacje, reinstalacje, diagnozę problemów i naprawy oraz aktualizacje sterowników,
 • instalacje, reinstalacje, naprawy i aktualizacje programów użytkowych,
 • aktualizacje oprogramowania płyt głównych (BIOS),
 • instalacje, reinstalacje, naprawy i aktualizacje oprogramowania ochronnego (programy antywirusowe, firewall, zintegrowane systemy zabezpieczeń).
Wszystkie instalowane przez nas systemy i aplikacje są konfigurowane zgodnie z Państwa potrzebami.
Administrujemy systemami i oprogramowaniem, dzięki czemu nie muszą się Państwo martwić o to czy używane przez Państwa oprogramowanie (systemy operacyjne, sterowniki, itd.) są aktualne i bezpieczne (wolne od wirusów i innego niechcianego oprogramowania).
Wykonujemy usługi serwisowe-celowe - usuwamy problemy, które utrudniają lub uniemożliwiają normalną, stabilną pracę. Do takich napraw należą:
 • Czyszczenie dysku twardego (partycji systemowej)
 • Usuwanie złośliwego oprogramowania (wirusowego, szpiegowskiego i innego niepożądanego)
 • Odzyskiwanie danych
 • Odinstalowywanie programów
 • Naprawa konfliktów.

Sieci komputerowe
Nasza firma oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie projektowania, wykonania i administracji sieci logicznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu, wykonawstwie oraz konfiguracji sieci, co gwarantuje wysoką jakość realizacji jak również uzyskanie najwyższych parametrów i niezawodności. W zależności od możliwości architektonicznych oraz finansowych projektujemy sieci LAN (kablowe), WiFi (bezprzewodowe) oraz hybrydowe (kablowe+bezprzewodowe).
W naszej ofercie znajduje się także utrzymanie i administracja sieci. Dzięki temu rozwiązaniu Klient nie pozostaje sam ze swoją siecią i jej zadaniami/problemami.
Nasza oferta obejmuje:
 • Projektowanie i budowę sieci LAN
 • Projektowanie i budowę sieci Wi-Fi (bezprzewodowych)
 • Projektowanie i budowę sieci hybrydowych (LAN + WiFi)
 • Konfigurację terminali końcowych (komputerów użytkowników, drukarek, itd.)
 • Konfiguracja aktywnych urządzeń przesyłowych pośrednich (routery, switche, AP, itd.)
 • Utrzymanie sieci - okresowe pomiary, przeglądy urządzeń aktywnych (routery, switche, AP, itd. z wyłączeniem terminali końcowych użytkowników), diagnostykę sieci i usuwanie problemów.
 • Administrację siecią - zarządzanie użytkownikami i ich uprawnieniami, zarządzanie usługami i dostępami, monitorowanie sprawności sieci.

Bezpieczeństwo danych
Na bezpieczeństwo Państwa danych składa się nie tylko ochrona antywirusowa, ale także ochrona danych w formie kopii zapasowych (backupów).
Ochrona antywirusowa
Nasza firma oferuje zarówno usługi w zakresie usuwania złośliwego oprogramowania (wirusowego, szpiegowskiego i innego niepożądanego) z Państwa systemów, jak i doradztwa w zakresie doboru oprogramowania antywirusowego jego instalacji i konfiguracji.
Systemy backupowania
Oferujemy dostosowane do Państwa potrzeb systemy archiwizacji (backupowania) danych. W zależności od wrażliwości i ilości Państwa danych, oferujemy rozwiązania działające lokalnie jak i z wykorzystaniem chmur obliczeniowych (cloud computing). Nasi specjaliści posiadają poświadczenie Bezpieczeństwa do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą „POUFNE”.
Odzyskiwanie danych
W przypadku utraty danych wynikłej z przypadkowego skasowania plików z dysku lub uszkodzenia nośnika, nasza firma zajmie się również odzyskaniem tych danych. W takim przypadku ważnym jest aby ograniczyć operacje na danym dysku do minimum.

RODO
Oferujemy dostosowanie Państwa komputerów, systemów oraz sieci do wytycznych zgodnych z RODO.
W wielu przypadkach nie trzeba ponosić wielkich kosztów, wystarczy odpowiednia konfiguracja komputerów i sieci.

Kasy fiskalne
Nierozerwalnym elementem większości Państwa dzałalności są kasy/drukarki fiskalne. Współpracując z liderami wielkopolskiego rynku fiskalnego zapewniamy możliwość zakupu i serwisu urządzeń fiskalnych.
UWAGA! Jeśli już posiadacie lub zamierzacie zakupić urządzenie fiskalne "online", oferujemy usługę konfiguracji Państwa sieci internetowej oraz podłączenie do niej Państwa urządzeń fiskalnych.

Informacje

G-SYSTEM

G-SYSTEM Grzegorz Zieliński
os. Armii Krajowej 102/117, 61-381 Poznań
NIP: 7821666962
REGON: 302080985
Bank: 97114020040000340274613763

Informacje kontaktowe

G-SYSTEM Grzegorz Zieliński
Poznań, os. Armii Krajowej 102/117, 61-381
Phone: 61 66 98 038
E-mail: kontakt@gsystem.com.pl